Fosil Enerji | Hakkımızda
14536
page,page-id-14536,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

2014 yılında Fosil Şirketler Grubu bünyesinde kurulan FOSİL ENERJİ; raylı sistemler, enerji, bakım faaliyetleri,  ulaşım, haberleşme, inşaat ve danışmanlık alanlarında kurucu ortaklarının sektörel tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile sürekli iyileştirme ve geliştirme vizyonuyla hizmet vermek üzere ticari hayatına başlamıştır.

 

Her geçen gün daha da önem kazanan Raylı Sistemler konusunda hizmet veren FOSİL ENERJİ, 2014 yılında bir uzmanlık şirketi olarak FOSİL ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde edinilen deneyimleri, entellektüel sermayesi sayarak kurulmuştur. FOSİL ENERJİ, kurulduğundan bu yana Raylı Sistemler (katener, sinyalizasyon, üst yapı işleri malzeme temini, danışmanlık ve montajı) ve Yenilenebilir enerji sistemleri (güneş tarlaları, rüzgar santralleri) konularında farklı mühendislik çözümleri içeren proje ve uygulama deneyimini, uzmanlaşan insan kaynağı ve özel makine parkı ile günümüze taşımaktadır.

 

FOSİL ENERJİ’ın temel hedefi, kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve bunların sonucunda kalite ile özdeşleşmiş ismiyle sunduğu ürün ve hizmetlerle oluşturduğu güvenin sürekliliğini ve raylı sistemlerdeki öncülüğünü devam ettirmektir.

FOSİL ENERJİ, bugün hem anahtar teslim Raylı Sistem projeleri yapabilen, mevcut Raylı Sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştirebilen, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapabilen Raylı Sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketlerinden birisidir.

 

FOSİL ENERJİ, Misyonu çerçevesinde;

 

Ulusal Raylı Sistemler Sektöründe lider olmayı hedefleyen öncü bir firma ve marka olarak ‘bütüncül çözüm’ hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet ve çözüm alternatifleri üretir.

 

“Raylı Sistemler” kavramıyla ismini özdeşleştirmeyi, bu özdeşliği, güven, tecrübe, uzmanlık ve sürdürülebilirlik ile bütünleştirmeyi temel vizyonu sayar.

FOSİL ENERJİ, “Raylı Sistemlerde” bütüncül çözüm için hem yatay hem de dikey alanlarda gelişmek için yatırımlar yapmak, “Raylı Sistemler”e gerek hizmet gerekse malzeme tedarik eden sektörler ile ticari ve stratejik işbirliği içinde olmayı vizyonunun önemli bir unsuru olarak kabul eder.

FOSİL ENERJİ için gelecek; bir beklenti değil, bugünden inşaa edilmesi gereken bir hedeftir.

KALİTE POLİTİKAMIZ